DOLAR 32,2035 % -0.01
EURO 35,0076 % -0.03
STERLIN 40,9257 % 0.03
FRANG 35,4034 % -0.01
ALTIN 2.505,92 % 0,21
BITCOIN 67.050,00 0.033

Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nde Altınyıldız Classics Ödülü Semih Kılıçsoy’un oldu

Yayınlanma Tarihi : Google News
Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nde Altınyıldız Classics Ödülü Semih Kılıçsoy’un oldu

Türkiye’nin spor tarihinde önemli bir yere sahip olan ve bu yıl 70.si düzenlenen Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri, Volkswagen Arena’da başarılı spiker Cem Yılmaz’ın sunumuyla gerçekleşen törende sahiplerini buldu. Spor camiasının her yıl merakla beklediği, Türkiye’nin en prestijli spor ödülleri Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nde, Altınyıldız Classics Ödülü, Beşiktaş’ın forvet oyuncusu genç ve başarılı futbolcu Semih Kılıçsoy’un oldu.

Genç yaşına rağmen Milli Takıma ve Türk futboluna yaptığı katkılarla başarılı sporcu Semih Kılıçsoy Altınyıldız Classics Ödülü’nü, BR Mağazacılık Yönetim Kurulu Üyesi ve Altınyıldız Classics Ceo’su Enis Habif’in elinden aldı.

BR Mağazacılık Yönetim Kurulu ve Altınyıldız Classics Ceo’su Üyesi Enis Habif, “Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nde 70 yılı geride bırakırken bir kez daha bir araya gelmek, bu önemli organizasyona katkı sağlamak ve sporcularımıza olan desteğimizi sürdürmek benim ve markam için büyük bir mutluluk kaynağı. Altınyıldız Classics olarak burada olmamızın temel sebebi, sporun her alanında var olan potansiyeli desteklemek ve bu desteği sürdürülebilir kılmak. Bu nedenle sağladığımız etkinin devamlılığı sadece bugünün değil, yarının sporcularının da başarılı olmalarını sağlamak adına kritik bir öneme sahip. Bugün, bu ödülü genç yaşına rağmen Türk futbolunda kritik başarılara imza atan, karakteri ve kişiliğiyle bu camiada isminden sıkça söz ettiren bir isme vermekten mutluluk duyuyoruz. Altınyıldız Classics özel ödülünü takdim etmek için; azimli, tutkulu ve örnek kişiliğiyle umut vadeden bir yıldızı, Semih Kılıçsoy’u sahneye davet ediyorum” dedi.

YORUM YAP

HAFTANIN MAÇLARI

DETAYLI FİKSTÜR