DOLAR 32,2391 % 0.07
EURO 35,0045 % 0.25
STERLIN 41,2310 % 0.36
FRANG 35,2204 % 0.18
ALTIN 2.464,70 % 0,12
BITCOIN 69.356,32 -1.131
Turkiye - Türkiye Kupası
20:45
Beşiktaş Beşiktaş
20:45
Trabzonspor Trabzonspor
Almanya - Bundesliga
21:30
16th Bundesliga 16th Bundesliga
21:30
3rd 2. Bundesliga 3rd 2. Bundesliga
21:30
Bochum Bochum
21:30
Fortuna Düsseldorf Fortuna Düsseldorf
İtalya - Serie A
21:45
Cagliari Calcio Cagliari Calcio
21:45
ACF Fiorentina ACF Fiorentina
Hollanda - Eredivisie
19:45
NEC Nijmegen NEC Nijmegen
19:45
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
22:00
FC Utrecht FC Utrecht
22:00
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
İskoçya - Premier Lig
22:00
Raith Rovers FC Raith Rovers FC
22:00
Ross County Ross County
Suudi Arabistan - Saudi.Prof. Ligi
21:00
Al-Ittifaq FC Al-Ittifaq FC
21:00
AL Shabab FC (KSA) AL Shabab FC (KSA)
21:00
Al-Raed Club Al-Raed Club
21:00
Al-Ahli Saudi FC Al-Ahli Saudi FC
21:00
Al-Ittihad FC Al-Ittihad FC
21:00
Damac FC Damac FC
21:00
Abha Club Abha Club
21:00
Al-Khaleej Club Al-Khaleej Club
21:00
Al-Akhdoud Club Al-Akhdoud Club
21:00
Al-Wehda FC Al-Wehda FC
21:00
Al-Fayha FC Al-Fayha FC
21:00
Al-Taawoun FC Al-Taawoun FC
21:00
Al-Fateh SC Al-Fateh SC
21:00
AL Hazem FC AL Hazem FC
21:00
Al-Riyadh SC Al-Riyadh SC
21:00
Al-Nassr FC Al-Nassr FC
21:00
Al-Hilal Saudi FC Al-Hilal Saudi FC
21:00
Al-Tai Al-Tai
Turnuvalar (Kulüpler) - OFC Şampiyonlar Ligi
03:00
Auckland City Auckland City
03:00
AS Magenta AS Magenta
07:00
AS Pirae AS Pirae
07:00
Rewa Rewa
İtalya - Serie B
21:30
Ternana Calcio Ternana Calcio
21:30
SSC Bari SSC Bari
İskoçya - Premier Lig 1, Bayanlar
21:45
Dundee United Wfc Dundee United Wfc
21:45
Kilmarnock Lfc Kilmarnock Lfc
ABD - ABD NPSL
02:00
Hershey FC Hershey FC
02:00
Philadelphia Ukrainian Nationals Philadelphia Ukrainian Nationals
03:00
Sunflower State FC Sunflower State FC
03:00
Wisconsin Conquerors FC Wisconsin Conquerors FC
03:00
CF10 Houston FC CF10 Houston FC
03:00
Austin United FC Austin United FC
03:00
Sioux Falls Thunder FC Sioux Falls Thunder FC
03:00
Joy St Louis Park Joy St Louis Park
03:00
Duluth FC Duluth FC
03:00
Dakota Fusion FC Dakota Fusion FC
03:00
Arkansas Wolves Arkansas Wolves
03:00
Demize NPSL Demize NPSL
ABD - MLS Next Pro
03:00
Houston Dynamo 2 Houston Dynamo 2
03:00
Saint Louis City SC 2 Saint Louis City SC 2
ABD - NISA
02:00
Maryland Bobcats FC Maryland Bobcats FC
02:00
Georgia Lions FC Georgia Lions FC
ABD - US Open Kupası
02:00
Indy Eleven Indy Eleven
02:00
Detroit City FC Detroit City FC
02:30
Tampa Bay Rowdies Tampa Bay Rowdies
02:30
FC Dallas FC Dallas
05:30
Seattle Sounders Seattle Sounders
05:30
Phoenix Rising FC Phoenix Rising FC
ABD - USL Lig 2
00:00
Athens United Athens United
1 : 1
Birmingham Legion FC 2 Birmingham Legion FC 2
01:00
AFC Ann Arbor AFC Ann Arbor
01:00
Kalamazoo FC Kalamazoo FC
02:00
Lansing City Football Lansing City Football
02:00
South Bend Lions South Bend Lions
02:00
Blackwatch Rush Blackwatch Rush
02:00
Western Mass Pioneers Western Mass Pioneers
02:00
Boston Bolts Boston Bolts
02:00
AC Connecticut AC Connecticut
02:00
East Atlanta FC East Atlanta FC
02:00
Dothan United SC Dothan United SC
02:00
Hudson Valley Hammers Hudson Valley Hammers
02:00
Staten Island Asc Staten Island Asc
02:00
Inter Gainesville KF Inter Gainesville KF
02:00
Brooke House FC Brooke House FC
02:00
Kings Hammer Kings Hammer
02:00
Fort Wayne FC Fort Wayne FC
02:00
Nona FC Nona FC
02:00
Florida Elite Sa Florida Elite Sa
02:00
Real Central New Jersey Real Central New Jersey
02:00
FC Lehigh Valley United FC Lehigh Valley United
02:00
Seacoast United Phantoms Seacoast United Phantoms
02:00
Boston City FC Boston City FC
02:00
Tobacco Road FC Tobacco Road FC
02:00
SC United Bantams SC United Bantams
02:00
Virginia Beach United Virginia Beach United
02:00
Patuxent Football Athletics Patuxent Football Athletics
02:30
Manhattan SC Manhattan SC
02:30
Ironbound SC Ironbound SC
02:30
Midwest United FC Midwest United FC
02:30
Oakland County FC Oakland County FC
03:00
Miami AC Miami AC
03:00
Swan City SC Swan City SC
03:00
Rochester FC Rochester FC
03:00
Milwaukee Bavarian SC Milwaukee Bavarian SC
03:00
Westchester Flames Westchester Flames
03:00
New Jersey Copa FC New Jersey Copa FC
03:00
Chicago Dutch Lions FC Chicago Dutch Lions FC
03:00
Peoria City Peoria City
03:00
Minneapolis City SC Usl2 Minneapolis City SC Usl2
03:00
St. Croix SC St. Croix SC
03:00
Mississippi Brilla Mississippi Brilla
03:00
Hattiesburg FC Hattiesburg FC
ABD - USL W Ligi
00:00
Midwest United FC Midwest United FC
1 : 0
Kalamazoo FC Kalamazoo FC
00:55
Racing Louisville FC Academy Racing Louisville FC Academy
:
Kings Hammer FC Kings Hammer FC
01:00
Miami AC Miami AC
1 : 1
Tampa Bay United Tampa Bay United
01:00
Christos FC Christos FC
01:00
Lancaster Inferno Lancaster Inferno
01:00
Fayetteville Fury Fayetteville Fury
0 : 3
South Carolina United FC South Carolina United FC
02:00
Charlotte Eagles Charlotte Eagles
02:00
North Carolina Fusion North Carolina Fusion
02:00
Carolina Uslw League Carolina Uslw League
02:00
Wake FC Wake FC
02:00
Chicago City Chicago City
02:00
Rochester FC Rochester FC
02:30
Athens United Athens United
02:30
Birmingham Legion FC Birmingham Legion FC
02:30
AC Connecticut AC Connecticut
02:30
Cedar Stars Academy Cedar Stars Academy
02:30
Paisley Athletic FC Paisley Athletic FC
02:30
Morris Elite SC Morris Elite SC
03:00
AC Houston Sur AC Houston Sur
03:00
Ahfc Royals Ahfc Royals
03:00
RKC Soccer Club RKC Soccer Club
03:00
River Light FC River Light FC
04:00
Challenge SC Challenge SC
04:00
San Antonio Athenians SC San Antonio Athenians SC
05:00
Lane United FC Lane United FC
05:00
Oly Town FC Oly Town FC
05:00
California Storm California Storm
05:00
Academica SC Academica SC
Almanya Amatör - Oberliga Rheinland-Pfa
20:00
K´Lautern (A) K´Lautern (A)
20:00
FC Bitburg 1919 FC Bitburg 1919
Almanya Amatör - Oberliga Westfalen
20:00
TUS Bovinghausen 04 TUS Bovinghausen 04
20:00
SV Schermbeck SV Schermbeck
20:30
SC Preussen Munster II SC Preussen Munster II
20:30
SV Westfalia Rhynern SV Westfalia Rhynern
Arjantin - Arjantin Kupası
03:10
Atletico Tucuman Atletico Tucuman
0 : 0
Gimnasia Y Esgrima La Plata Gimnasia Y Esgrima La Plata
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
21:00
Gimnasia de la Plata Reserve Gimnasia de la Plata Reserve
21:00
Racing Club Avellaneda Racing Club Avellaneda
21:00
Instituto AC Cordoba Reserves Instituto AC Cordoba Reserves
21:00
Argentinos Juniors Reserve Argentinos Juniors Reserve
21:00
Deportivo Riestra Afbc Reserve Deportivo Riestra Afbc Reserve
21:00
Atletico Tucuman Reserve Atletico Tucuman Reserve
21:00
CA Platense CA Platense
21:00
CD Godoy Cruz CD Godoy Cruz
23:00
CA Union Santa Fe Reserve CA Union Santa Fe Reserve
23:00
CA Lanus CA Lanus
Bahreyn - Premier Lig
19:00
AL HIDD AL HIDD
19:00
Al Ittihad Al Ittihad
19:00
EAST RIFFA EAST RIFFA
19:00
MALKIYA CLUB MALKIYA CLUB
Bolivya - Profesyonel Lig
02:00
Club Aurora Club Aurora
02:00
Club Bolivar Club Bolivar
03:30
Blooming Blooming
03:30
Jorge Wilstermann Jorge Wilstermann
22:00
San Antonio Bulo Bulo San Antonio Bulo Bulo
22:00
Royal Pari FC Royal Pari FC
Bosna Hersek - Bosna-Hersek Kupası
19:00
FK Borac Banja Luka FK Borac Banja Luka
19:00
HSK Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar
Brezilya - Copa do Brasil
01:00
EC Vitoria BA EC Vitoria BA
1 : 2
Botafogo FR RJ Botafogo FR RJ
01:00
AC Goianiense GO AC Goianiense GO
4 : 2
Brusque FC SC Brusque FC SC
01:00
Fluminense FC RJ Fluminense FC RJ
2 : 0
Sampaio Correa FC MA Sampaio Correa FC MA
01:30
Gremio FB Porto Alegrense RS Gremio FB Porto Alegrense RS
01:30
Operario Ferroviario EC PR Operario Ferroviario EC PR
02:00
SC Corinthians SP SC Corinthians SP
1 : 1
America FC RN America FC RN
02:00
SC Recife PE SC Recife PE
1 : 0
Atletico Mineiro MG Atletico Mineiro MG
02:00
CA Paranaense PR CA Paranaense PR
02:00
Ypiranga FC RS Ypiranga FC RS
03:30
Amazonas FC A&M Amazonas FC A&M
0 : 0
CR Flamengo RJ CR Flamengo RJ
03:30
EC Juventude RS EC Juventude RS
03:30
SC Internacional RS SC Internacional RS
Brezilya - Copa Verde
02:00
Paysandu SC PA Paysandu SC PA
02:00
Vila Nova FC GO Vila Nova FC GO
Brezilya - Paulista, Kadınlar
00:30
Marilia AC SP Marilia AC SP
:
AE Realidade Jovem SP AE Realidade Jovem SP
21:00
SE Palmeiras SP SE Palmeiras SP
21:00
Ferroviaria SP Ferroviaria SP
Bulgaristan - Parva Liga
15:15
FC Arda Kardzhali FC Arda Kardzhali
15:15
PFC Slavya Sofya PFC Slavya Sofya
17:45
FC CSKA 1948 FC CSKA 1948
17:45
Botev Plovdiv Botev Plovdiv
20:15
PFC CSKA Sofia PFC CSKA Sofia
20:15
PFC Cherno More Varna PFC Cherno More Varna
Cezayir - Ligue 1, Reserves
17:00
US Khenchela US Khenchela
17:00
Js Saoura Js Saoura
19:00
ES Setif ES Setif
19:00
Nc Magra Nc Magra
19:00
Usm Alger Usm Alger
19:00
Aso Chlef Aso Chlef
19:00
Js Kabylie Js Kabylie
19:00
MC Alger MC Alger
19:00
Cr Belouizdad Cr Belouizdad
19:00
MC El Bayadh MC El Bayadh
19:00
US Biskra US Biskra
19:00
CS Constantine CS Constantine
19:00
MC Oran MC Oran
19:00
ES Ben Aknoun ES Ben Aknoun
Ekvador - LigaPro Primera A
03:00
Barcelona SC Barcelona SC
1 : 0
LDU Quito LDU Quito
Ekvador - Serie B
03:00
Club Leones Del Norte Club Leones Del Norte
03:00
CSD Vargas Torres CSD Vargas Torres
Estonya - Premium Liiga
18:00
FC Nomme United FC Nomme United
18:00
Trans Narva Trans Narva
20:00
Parnu JK Vaprus Parnu JK Vaprus
20:00
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
Etiyopya - Premier Lig
15:00
Wolkite City FC Wolkite City FC
15:00
Dire Dawa Kenema FC Dire Dawa Kenema FC
18:00
Ethiopian Medhin Ethiopian Medhin
18:00
Adama City FC Adama City FC
Finlandiya - Kakkonen, A Grubu
18:30
Japs/47 Japs/47
18:30
Myllykosken Pallo -47 Myllykosken Pallo -47
Finlandiya - Ykkonen
18:30
KuPS Akatemia KuPS Akatemia
18:30
Oulun Luistinseura Oulun Luistinseura
Finlandiya - Ykkosliiga
18:30
Jippo Jippo
18:30
PK-35 Helsinki PK-35 Helsinki
18:30
Kapa Kapylan Pallo Kapa Kapylan Pallo
18:30
SJK Akatemia SJK Akatemia
18:30
Mikkelin Palloilijat Mikkelin Palloilijat
18:30
FF Jaro FF Jaro
Gürcistan - Erovnuli Liga
16:00
FC Samtredia FC Samtredia
16:00
FC Dila Gori FC Dila Gori
18:00
FC Iberia 1999 FC Iberia 1999
18:00
FC Kolkheti-1913 Poti FC Kolkheti-1913 Poti
19:00
FC Dinamo Tbilisi FC Dinamo Tbilisi
19:00
FC Dinamo Batumi FC Dinamo Batumi
Hırvatístan - Prva NL
16:50
NK Sesvete NK Sesvete
16:50
HNK Cibalia Vinkovci HNK Cibalia Vinkovci
İran - Azadegan Ligi
17:30
Mes Shahr-e Babak Mes Shahr-e Babak
17:30
Shahrdari Astara Shahrdari Astara
17:30
Mes Sungun Varzaghan Mes Sungun Varzaghan
17:30
Khosheh Talaei Khosheh Talaei
18:00
Shahre Raz Shiraz Shahre Raz Shiraz
18:00
FC Darya Caspian Babol FC Darya Caspian Babol
18:00
Ario Eslamshahr Ario Eslamshahr
18:00
Shahin Bandar Ameri Shahin Bandar Ameri
18:15
Damash Gilan FC Damash Gilan FC
18:15
Naft Gachsaran Naft Gachsaran
İrlanda - Premier Lig
21:45
Waterford FC Waterford FC
21:45
Drogheda United Drogheda United
İsveç - 1. Lig Güney Grubu
20:00
Norrby IF Norrby IF
20:00
FC Trollhattan FC Trollhattan
İsveç - 2. Lig, Norra Gotaland
20:30
Ahlafors IF Ahlafors IF
20:30
IK Gauthiod IK Gauthiod
İsveç - Superettan
20:00
Örebrö SK Örebrö SK
20:00
Utsiktens BK Utsiktens BK
20:00
IK Brage IK Brage
20:00
Degerfors IF Degerfors IF
20:00
Varbergs Varbergs
20:00
IK Oddevold IK Oddevold
İzlanda - 1. deild, Kadınlar
21:00
IBV Vestmannaeyjar IBV Vestmannaeyjar
21:00
Grotta Grotta
21:15
Umf Selfoss Umf Selfoss
21:15
IR Reykjavik IR Reykjavik
22:15
Afturelding Mosfellsbaer Afturelding Mosfellsbaer
22:15
UMF Grindavik UMF Grindavik
22:15
IA Akranes IA Akranes
22:15
Fram Fram
İzlanda - 1st deild
21:00
Fjolnir Fjolnir
21:00
Throttur Reykjavik Throttur Reykjavik
İzlanda - 2. deild
22:15
Throttur Vogum Throttur Vogum
22:15
KFG Gardabaer KFG Gardabaer
22:15
IF Volsungur IF Volsungur
22:15
KF Fjallabyggd KF Fjallabyggd
İzlanda - 3. deild
22:15
KFK KFK
22:15
Arbaer Arbaer
Kanada - Kanada Şampiyonası
02:30
CF Montreal CF Montreal
02:30
Forge FC Hamilton Forge FC Hamilton
Kazakistan - Birinci Lig
14:00
Altay Vko Altay Vko
14:00
Aktobe Reserve Aktobe Reserve
14:00
FK Kyran Shymkent FK Kyran Shymkent
14:00
Okzhetpes Kokshetau Okzhetpes Kokshetau
16:00
Ulytau FC Ulytau FC
16:00
Kairat-Zhastar Kairat-Zhastar
Kolombiya - Primera A, Apertura
02:15
CA Bucaramanga CA Bucaramanga
0 : 0
Millonarios FC Millonarios FC
04:30
CS Deportes Pereira CS Deportes Pereira
04:30
CD Junior FC CD Junior FC
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış
05:00
LD Alajuelense LD Alajuelense
05:00
Deportivo Saprissa San Jose Deportivo Saprissa San Jose
Letonya - Virsliga
18:00
FK Auda Riga FK Auda Riga
18:00
FK Jelgava FK Jelgava
Lübnan - Premiyer Lig
16:00
Shabab Al Ghazieh SC Shabab Al Ghazieh SC
16:00
Tripoli AC Tripoli AC
16:00
Al Ahli Nabatiya Al Ahli Nabatiya
16:00
Al Hikma Al Hikma
Macaristan - NB I, Kadınlar
18:30
ETO FC Gyor ETO FC Gyor
18:30
Ferencvarosi TC Ferencvarosi TC
Mali - Ligue 1
19:30
AS Police AS Police
19:30
Onze Createurs Onze Createurs
19:30
Cercle Olympique de Bamako Cercle Olympique de Bamako
19:30
Binga FC Binga FC
19:30
AS Real Bamako AS Real Bamako
19:30
Ats de Koro Ats de Koro
19:30
AS Bakaridjan AS Bakaridjan
19:30
Stade Malien De Bamako Stade Malien De Bamako
19:30
US Bougouni US Bougouni
19:30
AS Black Star AS Black Star
19:30
Usc Kita Usc Kita
19:30
Union Sportive Bougouba Union Sportive Bougouba
21:30
Afrique Football Elite Afrique Football Elite
21:30
Djoliba AC Djoliba AC
Meksika - Liga Premier Serie A
05:00
Tampico Madero FC Tampico Madero FC
05:00
Los Cabos United Los Cabos United
Mısır - Premier Lig
19:00
Zamalek SC Zamalek SC
19:00
Future FC Future FC
Moldova - Divizia A
17:00
FC Victoria Bardar FC Victoria Bardar
17:00
Csct Saksan Csct Saksan
Norveç - 1. Division
20:00
Lyn 1896 FK Lyn 1896 FK
20:00
Sandnes ULF Sandnes ULF
Norveç - 3. Küme Grup 2
19:00
Sola FK Sola FK
19:00
FK Vidar FK Vidar
Özbekistan - Pro Liga
15:00
Olimpik Mobiuz U19 Olimpik Mobiuz U19
15:00
FC Do Stlik FC Do Stlik
15:30
Pfk Aral Pfk Aral
15:30
PFK Mashal Mubarek PFK Mashal Mubarek
Paraguay - 2.Lig
21:30
Pastoreo FC Pastoreo FC
21:30
Guairena FC Guairena FC
Paraguay - Division de Honor, Açılış
00:30
Sportiva Luqueno Sportiva Luqueno
0 : 2
Club Olimpia Club Olimpia
03:00
Cerro Porteno Cerro Porteno
0 : 0
Club Guarani Club Guarani
Peru - Segunda Division
21:15
FC San Marcos FC San Marcos
21:15
Deportivo Llacuabamba Deportivo Llacuabamba
23:30
FC Carlos Stein FC Carlos Stein
23:30
Alianza Universidad de Huanuco Alianza Universidad de Huanuco
Sırbistan - Superliga
19:30
FK TSC Backa Topola FK TSC Backa Topola
19:30
FK Napredak Krusevac FK Napredak Krusevac
Slovenya - PrvaLiga
18:30
Nafta 1903 Lendava Nafta 1903 Lendava
18:30
NK Radomlje NK Radomlje
Tunus - Lig 1
17:30
CA Bizertin CA Bizertin
17:30
EGS Gafsa EGS Gafsa
17:30
Es Metlaoui Es Metlaoui
17:30
Olypique De Beja Olypique De Beja
Uluslararası Gençlik Ligi - U17 Avrupa Şampiyonası
18:00
Ukrayna Ukrayna
18:00
Çek Cumhuriyeti Çek Cumhuriyeti
18:00
Danimarka Danimarka
18:00
Hırvatístan Hırvatístan
20:30
Kıbrıs Rum Kesimi Kıbrıs Rum Kesimi
20:30
Sırbistan Sırbistan
20:30
Avusturya Avusturya
20:30
Galler Galler
Uluslararası Gençlik Ligi - U19 Hazırlık Maçları
12:00
Kuzey Makedonya Kuzey Makedonya
12:00
Karadağ Karadağ
Uruguay - Kupa Uruguay
02:30
Montevideo City Torque Montevideo City Torque
02:30
Defensor Sporting Defensor Sporting
Yunanistan - Süper Lig 2
16:00
Panathinaikos B Panathinaikos B
16:00
Olympiacos Piraeus B Olympiacos Piraeus B
16:00
AO Egaleo 1931 PAE AO Egaleo 1931 PAE
16:00
Panachaiki 1891 FC Panachaiki 1891 FC
17:00
Makedonikos FC Makedonikos FC
17:00
Niki Volou 1924 PAE Niki Volou 1924 PAE
Zimbabve - Premier Soccer Ligi
16:00
Highlanders FC Highlanders FC
16:00
Manica Diamonds FC Manica Diamonds FC
16:00
Dynamos Harare FC Dynamos Harare FC
16:00
Arenel Movers FC Arenel Movers FC