DOLAR 32,1631 % -0.25
EURO 34,7332 % -0.28
STERLIN 40,3874 % -0.1
FRANG 35,5161 % -0.25
ALTIN 2.451,92 % 0,80
BITCOIN 61.126,15 -1.358

‘ŞAHANE HAYATIM’IN DÜN GECE EKRANA GELEN 26. BÖLÜMÜNDE GERİLİM YÜKSELDİ

Yayınlanma Tarihi : Google News
‘ŞAHANE HAYATIM’IN DÜN GECE EKRANA GELEN 26. BÖLÜMÜNDE GERİLİM YÜKSELDİ

Kadrosu ve entrika dolu hikayesiyle izleyicileri çarşamba akşamları NOW’a kilitleyen Ay Yapım imzalı ‘Şahane Hayatım’ dizisi, dün gece 26. bölümüyle ekranlara geldi.

Ay Yapım imzalı ‘Şahane Hayatım’ dizisinin dün gece NOW’da yayınlanan 26. bölümünde gerilim yükseldi. Onur’un Demir’i öldürdüğünü öğrenen Didem’in bu bilgiyle ne yapacağı yeni bölümlere dair merakı yükseltti.

Melisa ile birlikte evi yakan Şebnem, Niyazi’nin söyledikleri üzerine pişman olup Onur’u arayarak onu evden çıkması için uyardı. Bahçeye çıkan Onur ve Didem’in yanına Şebnem ve Melisa geldi. Didem yangını onların çıkardığından emin bir halde onları polise şikayet edeceğini söyledi ve Onur’un itirazına rağmen sabah da emniyete gitti. Didem’in şikayeti üzerine Şebnem ve Melisa emniyete gelip ifade verdi. Daha sonra Onur, Melisa, Şebnem ve Mesut Mange’ye konuşmak için geldiler. Didem’in Mange’de çalışan casusunun masaya koyduğu dinleme cihazı sayesinde Didem, Demir’i Onur’un öldürdüğünü öğrenip sinir krizi geçirdi. Onur’un gelmesiyle Didem duyduklarını Onur’un yüzüne vururken Onur da büyük panik yaşadı ve bunun bir kaza olduğunu anlatmaya çalıştı. Babasının Didem’le beraber olduğunu öğrenen Ece babasıyla konuşmaya otele geldi. Şebnem ve Mesut’un düğün günü mekana gelen Didem Şebnemle yaptığı konuşmanın ardından Aysel’e gidip Demir’in öldüğünü ve onu Şebnem ile Melisa’nın öldürdüğünü söyledi. Fenalaşan Aysel kendine geldiğinde Onur’la yalnız konuşmak istedi. Onur’a Didem’in söylediklerini anlatan Aysel’i Onur gülerek karşıladı ve inkar etti. Didem Macit’i aradı ve konuşmak istediğini söyledi. Durumdan haberdar olan Melisa Şebnem’i aradı ve uyardı. Onur Didem’i arayarak Macit’e hiçbir şey söylememesini Melisa’nın ellinde kendisinin yaptığına dair görüntüler olduğunu söyleyerek Didem’i engelledi. Daha sonra Onur evdeyken Didem yanına geldiğinde Melisa da yanındaydı. Ardından içeriye Şebnem ve Mesut da girdi. Didem’i susması konusunda uyardılar. Didem çıkıp gidecekken Melisa kafasına sert cisimle vurarak onu bayılttı. Ayıldığında Şebnem, Onur, Melisa ve Mesut Didem’i anlaşmaya zorladığı esnada Didem’in eve yerleştirdiği gizli kameranın her şeyi kaydettiği anlar izleyicilerde bundan sonra olacaklara dair merakı yükseltti.