DOLAR 32,5010 % 0.26
EURO 34,6427 % 0.41
STERLIN 40,5442 % 0.43
FRANG 35,6410 % 0.21
ALTIN 2.480,50 % -0,11
BITCOIN 2.079.906 -5.056
Turnuvalar (Kulüpler) - UEFA Şampiyonlar Ligi
22:00
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
22:00
Atletico Madrid Atletico Madrid
22:00
Barcelona Barcelona
22:00
Paris St. Germain Paris St. Germain
Portekiz - Liga Portugal
22:15
FC Famalicao FC Famalicao
22:15
Sporting Lisbon Sporting Lisbon
Rusya - Rusya Kupası
19:30
CSKA Moskova CSKA Moskova
19:30
FC Baltika Kaliningrad FC Baltika Kaliningrad
Turnuvalar (Kulüpler) - AFC Kupası
19:00
Al Ahed Al Ahed
19:00
Al-Nahda Al-Nahda
Turnuvalar (Kulüpler) - AFC Şampiyonlar Ligi
19:00
Al Ain FC Al Ain FC
19:00
Al-Hilal Saudi FC Al-Hilal Saudi FC
Türkiye (Diğer) - U19 Elit A
11:00
Konyaspor Konyaspor
1 : 0
Fenerbahçe Fenerbahçe
12:00
Kasımpaşa Kasımpaşa
12:00
Galatasaray Galatasaray
İngiltere - Championship
22:00
Southampton Southampton
22:00
Preston North End Preston North End
İngiltere - Lig 1
21:45
Portsmouth Portsmouth
21:45
Barnsley Barnsley
21:45
Burton Albion Burton Albion
21:45
Cheltenham Town Cheltenham Town
21:45
Port Vale Port Vale
21:45
Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
21:45
Peterborough United Peterborough United
21:45
Fleetwood Town Fleetwood Town
21:45
Bolton Wanderers Bolton Wanderers
21:45
Shrewsbury Town Shrewsbury Town
21:45
Oxford United Oxford United
21:45
Lincoln City Lincoln City
21:45
Bristol Rovers Bristol Rovers
21:45
Cambridge United Cambridge United
İngiltere - Lig 2
21:45
Notts County Notts County
21:45
Stockport County FC Stockport County FC
21:45
Colchester United Colchester United
21:45
Grimsby Town Grimsby Town
21:45
Walsall Walsall
21:45
Swindon Town Swindon Town
21:45
Crawley Town Crawley Town
21:45
Barrow Barrow
21:45
Mansfield Town Mansfield Town
21:45
Accrington Stanley Accrington Stanley
İngiltere - Ulusal Lig
21:45
Wealdstone Wealdstone
21:45
Eastleigh Eastleigh
21:45
FC Halifax Town FC Halifax Town
21:45
Ebbsfleet United FC Ebbsfleet United FC
21:45
Oxford City Oxford City
21:45
Bromley Bromley
21:45
Rochdale Rochdale
21:45
Boreham Wood FC Boreham Wood FC
Hollanda - KNVB beker, Kadınlar
20:30
AFC Ajax AFC Ajax
20:30
Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam
Belçika - Süper Lig,Kadınlar
21:00
Oud-Heverlee Leuven Oud-Heverlee Leuven
21:00
Club Brugge YLA Club Brugge YLA
21:00
Standard Liege Standard Liege
21:00
RSC Anderlecht Bayanlar RSC Anderlecht Bayanlar
21:00
KAA Gent KAA Gent
21:00
KRC Genk KRC Genk
Portekiz - U23 Şampiyonası
13:00
SC Farense SC Farense
2 : 1
Leixoes SC Leixoes SC
13:00
Torreense U23 Torreense U23
2 : 0
Estrela Amadora U23 Estrela Amadora U23
13:00
Rio Ave Rio Ave
2 : 3
Santa Clara U23 Santa Clara U23
17:00
Gil Vicente FC U23 Gil Vicente FC U23
17:00
FC Vizela FC Vizela
17:00
SL Benfica SL Benfica
17:00
FC Famalicao FC Famalicao
İskoçya - Lig 1
21:45
Edinburgh City FC Edinburgh City FC
21:45
Montrose Montrose
İskoçya - Reserve Ligi
16:00
Airdrieonians FC Reserves Airdrieonians FC Reserves
16:00
Ayr United FC Reserves Ayr United FC Reserves
16:00
Dundee FC Reserves Dundee FC Reserves
16:00
Hibernian FC Reserves Hibernian FC Reserves
Suudi Arabistan - 1.Lig
19:05
Al-Kholood Al-Kholood
19:05
Ohod Medina Ohod Medina
19:05
Al-Batin Al-Batin
19:05
AL Adalh FC AL Adalh FC
20:45
Jeddah Club Jeddah Club
20:45
Al-Qadisiyah FC Al-Qadisiyah FC
ABD - MLS Next Pro
02:30
Atlanta United 2 Atlanta United 2
0 : 5
Philadelphia Union II Philadelphia Union II
Almanya Amatör - Bayernliga Kuzey
20:00
DJK Gebenbach DJK Gebenbach
20:00
TSV Kornburg TSV Kornburg
20:00
SV Donaustauf SV Donaustauf
20:00
Jahn Regensburg II Jahn Regensburg II
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Bavaria
20:00
Greuther Furth II Greuther Furth II
20:00
FC Wurzburger Kickers FC Wurzburger Kickers
Almanya Amatör - Hessenliga
20:30
SC Viktoria 06 Griesheim SC Viktoria 06 Griesheim
20:30
FC Hanau 93 FC Hanau 93
Arjantin - Copa de la Liga
02:00
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
3 : 3
CA Barracas Central CA Barracas Central
02:00
Instituto AC Cordoba Instituto AC Cordoba
1 : 3
CA River Plate (Arg) CA River Plate (Arg)
02:00
CA Independiente Avellaneda CA Independiente Avellaneda
2 : 2
CA Talleres de Cordoba CA Talleres de Cordoba
02:00
Independiente Rivadavia De Mendoza Independiente Rivadavia De Mendoza
0 : 1
Velez Sarsfield Velez Sarsfield
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
21:00
Rosario Central Reserve Rosario Central Reserve
21:00
CA Barracas Central Reserve CA Barracas Central Reserve
21:00
Deportivo Riestra Afbc Reserve Deportivo Riestra Afbc Reserve
21:00
Racing Club Avellaneda Racing Club Avellaneda
21:00
Atletico Tucuman Reserve Atletico Tucuman Reserve
21:00
Independiente Rivadavia de Mendoza Reserve Independiente Rivadavia de Mendoza Reserve
21:00
CA Sarmiento de Junin CA Sarmiento de Junin
21:00
Newells Old Boys Newells Old Boys
Arjantin - Primera B
21:30
CA Acassuso CA Acassuso
21:30
Sacachispas FC Sacachispas FC
Arjantin - Primera C
21:30
CA Victoriano Arenas CA Victoriano Arenas
21:30
Real Pilar FC Real Pilar FC
21:30
Central Ballester Central Ballester
21:30
ASD Justo Jose de Urquiza ASD Justo Jose de Urquiza
Avustralya - A-Ligi
12:00
Western United FC Western United FC
3 : 3
Adelaide United FK Adelaide United FK
BAE - Arap Körfez Ligi
17:00
Al Jazira (Uae) Al Jazira (Uae)
17:00
Khor Fakkan Club Khor Fakkan Club
17:00
Ajman Club Ajman Club
17:00
AL Bataeh (UAE) AL Bataeh (UAE)
Bahreyn - Premier Lig
19:00
Busaiteen Busaiteen
19:00
Al-Ahli SC Manama Al-Ahli SC Manama
19:00
Manama Club Manama Club
19:00
AL Khalidiyah AL Khalidiyah
19:00
AL-NAJMA MANAMA AL-NAJMA MANAMA
19:00
SITRA CLUB SITRA CLUB
Bolivya - Profesyonel Lig
02:00
Independiente Petrolero Independiente Petrolero
0 : 1
Club Aurora Club Aurora
Bosna Hersek - Bosna-Hersek Kupası
19:00
FK Borac Banja Luka FK Borac Banja Luka
19:00
NK Siroki Brijeg NK Siroki Brijeg
Brezilya - Amapaense
02:00
Santos FC AP Santos FC AP
1 : 1
Trem AP Trem AP
Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar
02:00
SC Internacional RS SC Internacional RS
0 : 2
Gremio RS Gremio RS
Brezilya - Cearense, Serie B
01:00
Cariri CE Cariri CE
2 : 1
Icasa CE Icasa CE
Brezilya - Gaucho, Serie A2
21:00
CF Com Vida Saf RS CF Com Vida Saf RS
21:00
Monsoon FC RS Monsoon FC RS
21:00
GE Bage RS GE Bage RS
21:00
Esporte Clube Sao Gabriel RS Esporte Clube Sao Gabriel RS
Bulgaristan - B PFG
17:00
FK CSKA 1948 II FK CSKA 1948 II
17:00
PFC SPARTAK PLEVEN PFC SPARTAK PLEVEN
Cezayir - Cezayir Kupası
22:30
USM Alger USM Alger
22:30
Us Biskra Us Biskra
Cezayir - Lig 1
20:00
JS Kabylie JS Kabylie
20:00
MC Oran MC Oran
20:00
CR Belouizdad CR Belouizdad
20:00
Paradou Ac Paradou Ac
Cezayir - Ligue 2
17:30
ES Mostaganem ES Mostaganem
17:30
JSM Tiaret JSM Tiaret
Çin - Çin 2. Lig
10:00
Langfang Glory City FC Langfang Glory City FC
1 : 1
Beijing Institute Of Technology FC Beijing Institute Of Technology FC
10:30
Guangxi Hengchen FC Guangxi Hengchen FC
5 : 1
Quanzhou Yaxin Quanzhou Yaxin
10:30
Shanghai Port B Shanghai Port B
2 : 2
Ganzhou Ruishi FC Ganzhou Ruishi FC
10:30
Shandong Taishan B Shandong Taishan B
0 : 2
Shaanxi Union FC Shaanxi Union FC
11:00
Shenzhen Juniors FC Shenzhen Juniors FC
1 : 0
Guangxi Lanhang Guangxi Lanhang
12:00
Jiangxi Dark Horse Junior Jiangxi Dark Horse Junior
1 : 2
Hunan Xiangtao Hunan Xiangtao
Ekvador - LigaPro Primera A
03:00
LDU Quito LDU Quito
2 : 1
Delfin Sc Delfin Sc
Endonezya - Liga 1
11:00
Persib Bandung Persib Bandung
11:00
Persebaya Surabaya Persebaya Surabaya
11:00
Persik Kediri Persik Kediri
11:00
Persita Tangerang Persita Tangerang
11:00
Persebaya Surabaya Persebaya Surabaya
0 : 3
Dewa United Dewa United
15:00
Bali United Bali United
15:00
Bhayangkara FC Bhayangkara FC
15:00
PSM Makassar PSM Makassar
0 : 1
Psis Semarang Psis Semarang
15:00
Bhayangkara FC Bhayangkara FC
2 : 0
Persik Kediri Persik Kediri
Ermenistan - Birinci Lig
15:00
FC Bkma Vagharshapat 2 FC Bkma Vagharshapat 2
15:00
FC SHIRAK GYUMRI 2 FC SHIRAK GYUMRI 2
15:00
FC Mika Yerevan FC Mika Yerevan
15:00
FC Nikarm FC Nikarm
Estonya - Premium Liiga
19:00
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
19:00
FCI Levadia Tallinn FCI Levadia Tallinn
Finlandiya - Suomen Kupası
18:00
FC Kiffen FC Kiffen
18:00
PPJ Helsinki PPJ Helsinki
18:00
Tampere United 2 Tampere United 2
18:00
Ekenas Idrottsforening Ekenas Idrottsforening
18:00
Jippo Jippo
18:00
FC Haka Valkeakoski FC Haka Valkeakoski
18:00
Sporting Kristina Sporting Kristina
18:00
VIFK VIFK
18:00
Lapuan Virkia Lapuan Virkia
18:00
AC Oulu AC Oulu
18:30
Lautp Lautp
18:30
Japs Japs
18:30
Riihimaen Palloseura Riihimaen Palloseura
18:30
IFK Mariehamn IFK Mariehamn
18:30
Masku Masku
18:30
Salpa Salpa
18:30
Myllykosken Pallo -47 Myllykosken Pallo -47
18:30
FC Vaajakoski FC Vaajakoski
18:30
Siu Siu
18:30
FC KTP Kotka FC KTP Kotka
18:30
Jakobstads Bollklubb Jakobstads Bollklubb
18:30
Rovaniemen Palloseura Rovaniemen Palloseura
19:00
Vipa Vipa
19:00
Mikkelin Palloilijat Mikkelin Palloilijat
19:00
Lahden Reipas Lahden Reipas
19:00
JJK Jyvaskyla JJK Jyvaskyla
19:00
SIF SIF
19:00
SJK Akatemia SJK Akatemia
19:00
FC Kiisto FC Kiisto
19:00
KPV Kokkola KPV Kokkola
19:00
Otp FC Otp FC
19:00
FF Jaro FF Jaro
19:00
Rovaniemi United Rovaniemi United
19:00
GBK Kokkola GBK Kokkola
19:15
Turun Palloseura M35 Turun Palloseura M35
19:15
Tampereen Ilves 2 Tampereen Ilves 2
19:30
Lepa Lepa
19:30
Espoon Palloseura Espoon Palloseura
19:30
KaaPo KaaPo
19:30
Turun Palloseura Turun Palloseura
20:00
Mps/Atletıco Malmi Mps/Atletıco Malmi
20:00
PK-35 Helsinki PK-35 Helsinki
20:00
Etella-Espoon Pallo Etella-Espoon Pallo
20:00
FC Honka FC Honka
20:00
Sexypoexyt Sexypoexyt
20:00
VJS VJS
20:00
Esbo Bollklubb Esbo Bollklubb
20:00
FC Futura FC Futura
20:00
FC Finnkurd FC Finnkurd
20:00
Tups Tups
20:00
FC Pohu/Ky United FC Pohu/Ky United
20:00
Kapa Kapylan Pallo Kapa Kapylan Pallo
20:00
FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi
20:00
PK Keski-Uusimaa PK Keski-Uusimaa
20:00
Popinniemen Ponnistus Popinniemen Ponnistus
20:00
Poxyt/Tnt Poxyt/Tnt
20:10
IF Gnistan M35 IF Gnistan M35
20:10
Japs/47 Japs/47
21:00
Espa/Renat Espa/Renat
21:00
Atlantis FC Atlantis FC
21:15
Vantaan Jalkapalloseura 2 Vantaan Jalkapalloseura 2
21:15
IF Gnistan IF Gnistan
Galler - Cymru Şampiyonası, Kuzey
21:30
Buckley Town Buckley Town
21:30
Guilsfield FC Guilsfield FC
22:00
Holywell Town Holywell Town
22:00
Llanidloes Town Llanidloes Town
Güney Afrika - Şampiyona
16:00
Jdr Stars Jdr Stars
16:00
Black Leopards Black Leopards
16:00
NB La Masia NB La Masia
16:00
Baroka FC Baroka FC
16:00
Magesi FC Magesi FC
16:00
Hungry Lion Hungry Lion
16:00
Milford FC Milford FC
16:00
Marumo Gallants FC Marumo Gallants FC
20:30
Maritzburg United Maritzburg United
20:30
University of Pretoria FC University of Pretoria FC
Gürcistan - Erovnuli Liga
18:00
FC Gagra FC Gagra
18:00
FC Dinamo Tbilisi FC Dinamo Tbilisi
19:00
FC Kolkheti-1913 Poti FC Kolkheti-1913 Poti
19:00
FC Dila Gori FC Dila Gori
20:00
FC Dinamo Batumi FC Dinamo Batumi
20:00
FC Samtredia FC Samtredia
İngiltere Amator - Isthmian Football Leag.
21:45
Potters Bar Town Potters Bar Town
21:45
Haringey Borough FC Haringey Borough FC
21:45
Folkestone Invicta Folkestone Invicta
21:45
Concord Rangers Concord Rangers
21:45
Whitehawk Whitehawk
21:45
Kingstonian FC Kingstonian FC
21:45
Lewes Lewes
21:45
Horsham FC Horsham FC
21:45
Canvey Island Canvey Island
21:45
Hornchurch FC Hornchurch FC
İngiltere Amator - Konferans Güney
21:45
ST Albans City ST Albans City
21:45
Hampton & Richmond Borough FC Hampton & Richmond Borough FC
21:45
Truro City Truro City
21:45
Dover Athletic Dover Athletic
21:45
Weston Super Mare Weston Super Mare
21:45
Eastbourne Borough Eastbourne Borough
21:45
Taunton Town Taunton Town
21:45
Torquay United Torquay United
İngiltere Amator - Konferans Kuzey
21:45
Banbury United Banbury United
21:45
Boston United FC Boston United FC
İngiltere Amator - Northern Premier League
21:45
Whitby Town Whitby Town
21:45
Morpeth Town Morpeth Town
21:45
Matlock Town Matlock Town
21:45
G´borough Trinity G´borough Trinity
21:45
Bamber Bridge Bamber Bridge
21:45
Ilkeston Town FC Ilkeston Town FC
21:45
Atherton Collieries AFC Atherton Collieries AFC
21:45
Macclesfield FC Macclesfield FC
İngiltere Amator - Professional Development Ligi
15:00
Barnsley FC Barnsley FC
15:00
Bristol City Bristol City
15:00
Hull City Hull City
15:00
Queens Park Rangers Queens Park Rangers
16:00
Coventry City Reserve Coventry City Reserve
16:00
Colchester United Colchester United
16:00
Peterborough United Reserve Peterborough United Reserve
16:00
Swansea City Swansea City
İngiltere Amator - Southern Football League,Premier Division Merkez
20:45
Coalville Town Coalville Town
20:45
Stourbridge Stourbridge
21:45
Kettering Forest Kettering Forest
21:45
Stamford Stamford
İngiltere Amator - Southern League Premier South
21:45
Tiverton Town Tiverton Town
21:45
Dorchester Town Dorchester Town
21:45
Poole Town Poole Town
21:45
Plymouth Parkway Plymouth Parkway
21:45
Winchester City FC Winchester City FC
21:45
Merthyr Town Merthyr Town
21:45
Sholing FC Sholing FC
21:45
Hendon Hendon
İrlanda - Birinci Lig
21:45
Wexford FC Wexford FC
21:45
Longford Town Longford Town
İsveç - Superettan
20:00
Osters IF Osters IF
20:00
Örebrö SK Örebrö SK
İzlanda - Süper Kupa, Kadınlar
22:15
Valur Reykjavik Valur Reykjavik
22:15
Vikingur Reykjavik Vikingur Reykjavik
Kamerun - Elite One
18:00
AS Fortuna AS Fortuna
18:00
Avion Academy Avion Academy
Katar - Stars League
18:30
Al-Shamal Al-Shamal
18:30
Al Wakrah Al Wakrah
20:30
AL Markhiya AL Markhiya
20:30
Al-Gharafa SC Al-Gharafa SC
Kolombiya - Primera B
01:35
Bogota FC Bogota FC
1 : 2
Llaneros FC Llaneros FC
03:40
Deportes Quindio Deportes Quindio
1 : 1
Internacional Fc De Palmira Internacional Fc De Palmira
Kosta Rika - Liga de Ascenso, Clausura
04:00
AD Municipal Santa Ana AD Municipal Santa Ana
2 : 1
Quepos Cambute Quepos Cambute
Kuzey İrlanda - Premier Lig
21:45
Crusaders FC Crusaders FC
21:45
Cliftonville FC Cliftonville FC
21:45
Glentoran FC Glentoran FC
21:45
Larne FC Larne FC
21:45
Linfield FC Linfield FC
21:45
Coleraine FC Coleraine FC
21:45
Ballymena United FC Ballymena United FC
21:45
Glenavon FC Glenavon FC
21:45
Dungannon Swifts Dungannon Swifts
21:45
Loughgall FC Loughgall FC
21:45
Newry City AFC Newry City AFC
21:45
Carrick Rangers Carrick Rangers
Kuzey İrlanda - Şampiyonası
21:45
Ards Ards
21:45
Ballyclare Comrades Ballyclare Comrades
21:45
Dergview FC Dergview FC
21:45
Harland And Wolff Welders Harland And Wolff Welders
Letonya - Virsliga
17:30
FK Tukums 2000/TSS FK Tukums 2000/TSS
17:30
Riga FC Riga FC
Meksika - Liga MX, Kadınlar, Kapanış
02:00
Atlas FC Atlas FC
1 : 3
CF Pachuca CF Pachuca
04:00
CF Tigres UANL CF Tigres UANL
1 : 2
Club America Club America
04:06
Club Santos Laguna Club Santos Laguna
0 : 1
Puebla FC Puebla FC
06:10
Club Tijuana de Caliente Club Tijuana de Caliente
3 : 0
Club Necaxa Club Necaxa
Meksika - Liga Premier Serie A
05:05
CF Cafetaleros de Chiapas CF Cafetaleros de Chiapas
0 : 2
Irapuato Irapuato
Mısır - 2. Division A
15:30
Alqana Alqana
15:30
Proxy SC Proxy SC
16:30
Tanta Fc Tanta Fc
16:30
Wadi Degla Sc Wadi Degla Sc
16:30
La Viena FC La Viena FC
16:30
El Sekka El Hadid El Sekka El Hadid
16:30
Haras El Hodood Haras El Hodood
16:30
Ghazl El Mahallah Ghazl El Mahallah
16:30
Petrojet Fc Petrojet Fc
16:30
Gazl Kafr Eldwar Gazl Kafr Eldwar
16:30
Dekernes Dekernes
16:30
Makadi FC Makadi FC
16:30
Abo Qair Semads Abo Qair Semads
16:30
El Nasr Taadeen El Nasr Taadeen
16:30
Aswan Fc Aswan Fc
16:30
Nogoom FC Nogoom FC
Moldova - Divizia A
16:00
FC Victoria Bardar FC Victoria Bardar
16:00
FC Floresti FC Floresti
16:00
Csct Saksan Csct Saksan
16:00
FC Speranta Drochia FC Speranta Drochia
Nijerya - Premier League
17:30
Enyimba Enyimba
17:30
Heartland FC Owerri Heartland FC Owerri
18:00
Bendel Insurance FC Bendel Insurance FC
18:00
Kano Pillars FC Kano Pillars FC
18:00
Enugu Rangers International FC Enugu Rangers International FC
18:00
Abia Warriors FC Abia Warriors FC
18:00
Gombe United FC Gombe United FC
18:00
Kwara United Kwara United
18:00
Bayelsa United FC Bayelsa United FC
18:00
Katsina United FC Katsina United FC
18:00
Akwa United FC Akwa United FC
18:00
Niger Tornadoes FC Niger Tornadoes FC
18:00
Rivers United FC Rivers United FC
18:00
Plateau United Plateau United
18:00
Sporting Lagos FC Sporting Lagos FC
18:00
Sunshine Stars FC Sunshine Stars FC
19:30
Shooting Stars Shooting Stars
19:30
Lobi Stars Lobi Stars
Norveç - 3. Küme Grup 3
20:00
Mjoendalen 2 Mjoendalen 2
20:00
Baerum Baerum
Norveç - 3. Küme Grup 5
20:00
Bjoerkelangen Bjoerkelangen
20:00
Aalesund 2 Aalesund 2
Norveç - Eliteserien
20:00
Kfum Oslo Kfum Oslo
20:00
Stromsgodset Stromsgodset
Oman Sultanlığı - Omani Ligi
16:45
Al-Shabab Oman Al-Shabab Oman
16:45
Dhofar SCSC Dhofar SCSC
Paraguay - 2.Lig
01:15
CA Tembetary CA Tembetary
1 : 0
Rubio Nu Rubio Nu
Peru - Liga 1
03:30
Deportivo Garcilaso Deportivo Garcilaso
2 : 3
Sporting Cristal Sporting Cristal
Peru - Segunda Division
21:00
Deportivo Coopsol Deportivo Coopsol
21:00
Comerciantes FC Comerciantes FC
23:30
Juan Pablo II Juan Pablo II
23:30
Club Ada Jaen Club Ada Jaen
Şili - Premier Lig
01:00
Cobresal Cobresal
3 : 0
Deportes Copiapo Deportes Copiapo
03:30
Colo Colo Colo Colo
0 : 2
CD Cobreloa Calama CD Cobreloa Calama
Şili - Primera B
01:00
Curico Unido Curico Unido
0 : 0
Deportes Magallanes Deportes Magallanes
Şili - Segunda Division
01:00
San Antonio Unido San Antonio Unido
3 : 2
Provincial Osorno Provincial Osorno
03:30
CD Concon National FC CD Concon National FC
0 : 0
Deportes Linares Deportes Linares
Slovakya - Slovensky Pohar
16:30
MFK Ruzomberok MFK Ruzomberok
16:30
SK Odeva Lipany SK Odeva Lipany
Tanzanya - Premiyer Lig
16:00
Mtibwa Sugar FC Mtibwa Sugar FC
16:00
Kmc FC Kmc FC
19:00
Dodoma FC Dodoma FC
19:00
Jkt Tanzania Jkt Tanzania
Trinidad Tobago - TT Premier Lig
23:00
Club Sando Club Sando
23:00
Caledonia AIA Caledonia AIA
Uganda - Premier Lig
16:00
Ura FC Ura FC
16:00
NEC FC NEC FC
16:00
Updf FC Updf FC
16:00
Gaddafi FC Gaddafi FC
Ukrayna - U19
12:00
FC Chernomorets Odessa FC Chernomorets Odessa
12:00
FC Oleksandria FC Oleksandria
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 CONMEBOL Şampiyonası, Kadınlar
00:00
Paraguay Paraguay
2 : 1
Peru Peru
02:30
Uruguay Uruguay
0 : 1
Arjantin Arjantin
Uluslararası Gençlik Ligi - U21 Premier League International Cup
21:00
Crystal Palace FC Crystal Palace FC
21:00
FC Everton FC Everton
Uluslararası Gençlik Ligi - U23 AFC Asya Kupası
16:00
Japonya Japonya
16:00
Çin Çin
18:30
Kore Cumhuriyeti Kore Cumhuriyeti
18:30
BAE BAE
18:30
Irak Irak
18:30
Tayland Tayland
21:00
Suudi Arabistan Suudi Arabistan
21:00
Tacikistan Tacikistan
Venezuela - Premier Lig
02:00
Academia Puerto Cabello Academia Puerto Cabello
2 : 3
Metropolitanos FC Metropolitanos FC