DOLAR 32,2000 % -0.12
EURO 35,1052 % 0.4
STERLIN 41,2259 % 0.35
FRANG 35,9525 % 0.61
ALTIN 2.425,66 % 0,56
BITCOIN 69.231,23 1.664

BAKAN MEHMET ÖZHASEKİ, SIFIR ATIK PROJESİNE VERİLEN AKDENİZ PA ÖDÜLÜNÜ EMİNE ERDOĞAN HANIMEFENDİ’YE TAKDİM ETTİ

Yayınlanma Tarihi : Google News
BAKAN MEHMET ÖZHASEKİ, SIFIR ATIK PROJESİNE VERİLEN AKDENİZ PA ÖDÜLÜNÜ EMİNE ERDOĞAN HANIMEFENDİ’YE TAKDİM ETTİ

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, 15 Mayıs’ta Portekiz’in Braga şehrinde düzenlenen törende,bir dünya markası hâline gelen Sıfır Atık projesine Akdeniz Parlamenter Asamblesi (AKDENİZ-PA) tarafından verilen ödülü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan Hanımefendi’ye takdim etti. Bakan Özhaseki, “‘Dünya Ortak Evimiz’ şiarıyla evlatlarımıza daha temiz ve daha sağlıklı bir dünya bırakabilmek için Sıfır Atık başta olmak üzere çevre projelerimizle, tüm gücümüzle çalışacağız.” dedi.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, 15 Mayıs’ta Portekiz’in Braga şehrinde düzenlenen törende, bir dünya markası hâline gelen Sıfır Atık projesine Akdeniz Parlamenter Asamblesi (AKDENİZ-PA) tarafından verilen ödülü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan Hanımefendi’ye takdim etti.

“‘DÜNYA ORTAK EVİMİZ’ ŞİARIYLA TÜM GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ”

Bakan Mehmet Özhaseki, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Hanımefendi’nin himayelerinde bir dünya markası hâline gelen Sıfır Atık Hareketine, Akdeniz Parlamenter Asamblesi tarafından verilen ödülü Portekiz’de teslim almıştık. Bugün de Akdeniz Parlamenter Asamblesi Sıfır Atık Ödülü’nü, Sıfır Atık’ı himaye eden Saygıdeğer Emine Erdoğan Hanımefendi’ye takdim ettik. ‘Dünya Ortak Evimiz’ şiarıyla evlatlarımıza daha temiz ve daha sağlıklı bir dünya bırakabilmek için Sıfır Atık başta olmak üzere çevre projelerimizle, tüm gücümüzle çalışacağız.” dedi.